עיצוב תכנון פיקוח וסטיילינג – עפרה הרטל רוזנבלט
עיצוב וייצור נגרות בכל רחבי הבית – טל דן – ״ מדרה״
מעצבת מדרה : שרון רוזנבלום
צילום :שרון צרפתי.


הלקוחות – זוג ישראלים שחי בניו יורק ומבקר תכופות בארץ ביקש להפוך את דירת החופש שלהם ל״בית שני״ חם ומזמין.
הדגשים לפני תחילת התכנון- שמירה על התקרות הגבוהות וריצופים מקוריים תוך התאמהמוקפדת בין החדש לישן, מקוריות בסגנון עם נטיה ברורה לחיבורים אקלקטים וכל זאת תוך שמירה על פרקטיות ונוחות אירוח.
לבעלת הדירה חיבה גדולה לתקופת mid century ולחום ולשפע שבא עם הלך הרוח של התקופה.
חדר האמבט, חדר השרותים והמטבח נהרסו לחלוטין ונבנו מחדש.
כל משקופי הבית והדלתות המקוריות נשמרו ונצבעו בגוון חום אפרפר כהה .בקצה המסדרון מאחורי דלתות פורמייקה ישנה היה מחסן קטן אותו הפכה המעצבת לחדרון כביסה בעל דלתות זכוכית צהובה חרדלית ומסגרת עץ עם תאורה פנימית שנותן אפקט עיצובי מרשים .
בחדר השינה ובחדר המשרד עוצבו שני ארונות קיר . ארון חדר השינה קיבל השראתו מיחידות פרזול וסורגים בצביון התקופה , כשבמשרד נבחר עיצוב מעט מודרני ונקי יותר עם ידיות אינטגרליות.
חדר האמבט רוצף מחדש בשחור לבן ניו יורקי ,חיפוי קיר חרסינה סאבווי טייל . מקלחון גדול ומרווח מפרופיל בלגי שחור עם ספסל ישיבה מתקפל אל הקיר בעץ ואל אלו חברו שידת אמבטיה מעץ אלון מיושן, עם מראות בזהב/ פליז ,תאורה חמה הולמת,חיפוי ווגה על הקירות ,אביזרי אינסטלציה מוכספים.
חדר הספריה נבנה סביב הפסנתר המשמש את אב הבית ואחד מילדיו ותוכנן כך שניתן יהיהלשלוף את הפסנתר החוצה ממקומו בספריה בעת רסיטלים אינטימיים ובקלות מורכבים שני מדפים בנישה בה עמד הפסנתר .
בתוך הספריה, המגובה גם בסולם נייד, חבויים גם שני שולחנות סקרטר נשלפים לשימוש בעת הצורך כשמי מהאורחים זקוק לפינת עבודה נוספת.
שולחן האוכל הענק, ללא ספק אחד מנקודות החן החזקות של הבית, הוזמן גם הוא מ״מדרה״ והוכן מ״פרוסת״ גזע עץ אקליפטוס אמורפי עבה ונמרח בלכה בעלת ברק גבוה, אליה צומדו רגליי רטרו אלכסוניות.Call Now Button